Strona główna · Cechy ankiety

Wprowadzenie ankiety
Twoja ankieta (kwestionariusz ankietowy) zostanie w ramach usługi bezpłatnie wprowadzona do systemu. Nie musisz znać się na informatyce aby Twoje ankiety były udostępnione na naszej platformie. Ponadto zawsze bezpłatnie nasz analityk doradzi ci jak optymalnie dokonać badania tak by Twoja ankieta pozwoliła uzyskać maksymalnie dużo informacji.


Ankieta bez limitu pytań


ankiety

Dajemy Ci możliwość zastosowania w ankiecie aż 22 typów pytań. Dzięki temu osiągniesz nieograniczone możliwości badawcze. Ponadto w naszych ankietach nie ma limitu ilości pytań.


Ankieta bez limitu czasu trwania


ankiety

W ramach usługi możesz korzystać tak długo jak tylko chcesz z niewątpliwie nowoczesnego i pomocnego dla każdego narzędzia do badań internetowych.


Ankieta bez limitu respondentów


ankiety

Gdy Twoja ankieta zostanie wprowadzona do systemu możesz zebrać nieograniczoną liczbę odpowiedzi na postawione pytania.

U Nas liczba Twoich respondentów jak i pytań w ankiecie jest nieograniczona.


Wsparcie analityka


ankiety

W czasie przygotowania ankiety a także w czasie jej trwania do dyspozycji masz naszego analityka, który wspomaga Ciebie w procesie ankietyzacji. Jest on także do Twojej dyspozycji w czasie przygotowania raportu.


Pytania warunkowe


ankiety

Pytania warunkowe czyli zaawansowana logika pytań - w zależności od odpowiedzi respondenta na konkretne pytanie system wyświetla mu inny zestaw pytań np. odpowiadając "nie" na pytanie czy posiada system zarządzania jakością w firmie respondent nie będzie musiał już odpowiadać na pytania związane z systemem, którego nie posiada. W ten sposób można zbudować wiele różnych "ścieżek", dzięki czemu Twoja ankieta będzie szybka i ciekawa dla respondentów.


Randomizacja odpowiedzi


ankiety

Randomizacja odpowiedzi - aby uniknąć sugerowania ankietowanym właściwych odpowiedzi przez umieszczanie ich w odpowiedniej kolejności, zaznaczając opcję "random" możemy mieć pewność, że system wyświetli odpowiedzi do pytań w losowej kolejności.